fbpx

Aktuální číslo

Stomatologie – parodontitida, implantologie, dentální hygiena

Ediční plán

Nahlédněte, co jsme pro Vás připravili v letošním roce.

Předplatné

Chcete dostávat Angis Revue pravidelně přímo do své schránky?

Aktuální články

Angis Revue 4 - 2020

Historie a současnost využití kanabinoidů

Kanabinoidy patří do skupiny sekundárních metabolitů, které se vytváří v rostlinách rodu konopí (Cannabis). Jde o jednoletou dvoudomou bylinu, u níž již bylo popsáno...

Současná implantologie

Implantologie je v současnosti oborem, který se stal nedílnou součástí stomatologie. Zabývá se inzercí dentálního implantátu, tedy umělé náhrady ztraceného vlastního zubu – „umělého kořene“, do místa po chybějících zubech.

Dentální hygiena

Čištění zubů je běžnou součástí hygienických návyků moderního člověka. Pravidelná, správně prováděná péče o hygienu dutiny ústní je nejlepší prevencí zubního kazu a onemocnění parodontu včetně jejich následků.

I N Z E R C E  

O časopisu

Odborný
pohled do světa
zdravotnictví

Časopis Angis Revue je moderním odborným časopisem, určeným pro farmaceutické asistenty, lékárníky a lékaře.
V tištěné i elektronické podobě vychází jako dvouměsíčník a to v nákladu 10 000 ks výtisků. Distribuován je do všech lékáren v ČR.

Angis revue se věnuje širokému spektru témat souvisejících se zdravotnictvím a farmacií. Každé číslo přináší odborné články, užitečné rady a informace, rozhovory nejen s lékaři, ale i známými osobnostmi, soutěže a spoustu dalšího zajímavého čtení.

 

Cílem časopisu Angis revue je zprostředkovávat komunikaci mezi odborníky pracujícími v oblasti zdravotnictví a farmacie, poskytovat odborné a velmi cenné informace personálu lékáren a v neposlední řadě být zdrojem moderních poznatků z teorie i praxe.

Redakční tým

 • www.angis.cz - Ing. Vlaďka Němcová - obchodní ředitel
  Ing. Vlaďka Němcová
  Obchodní ředitel
 • Marcela Valášková
  Šéfredaktor
 • MUDr. Vladimír Foret
  Odborný poradce