fbpx

Aktuální číslo

Otorinolaryngologie – akutní tonzilitidy, Menierova choroba…

Ediční plán

Nahlédněte, co jsme pro Vás připravili v letošním roce.

Předplatné

Chcete dostávat Angis revue pravidelně přímo do své schránky?

Aktuální články

Angis revue 1 - 2021

Onemocnění zevního zvukovodu

Zevní zvukovod je součástí sluchového aparátu a zajišťuje zachycení a průchod zvukových vln na bubínek a systém středoušních kůstek, které jej dále převádějí...

Menierova choroba

Menierova choroba (morbus Meniére) je záchvatovité onemocnění spojené s několika příznaky. Jedná se o idiopatické onemocnění vnitřního ucha při kterém dochází k přetlaku v endolymfatickém prostoru kochley.

Akutní tonzilitidy

Tonzilitidy jsou akutní záněty krčních mandlí – tonzil. Mohou postihovat veškerou lymfatickou tkáň v oblasti hltanové branky nebo její jednotlivé části. Synonymem jsou záněty Waldeyerova lymfatického okruhu...

I N Z E R C E  

O časopisu

Odborný
pohled do světa
zdravotnictví

Časopis Angis revue je moderním odborným časopisem, určeným pro farmaceutické asistenty, lékárníky a lékaře.
V tištěné i elektronické podobě vychází jako dvouměsíčník a to v nákladu 10 000 ks výtisků. Distribuován je do všech lékáren v ČR.

Angis revue se věnuje širokému spektru témat souvisejících se zdravotnictvím a farmacií. Každé číslo přináší odborné články, užitečné rady a informace, rozhovory nejen s lékaři, ale i známými osobnostmi, soutěže a spoustu dalšího zajímavého čtení.

 

Cílem časopisu Angis revue je zprostředkovávat komunikaci mezi odborníky pracujícími v oblasti zdravotnictví a farmacie, poskytovat odborné a velmi cenné informace personálu lékáren a v neposlední řadě být zdrojem moderních poznatků z teorie i praxe.

Redakční tým

 • www.angis.cz - Ing. Vlaďka Němcová - obchodní ředitel
  Ing. Vlaďka Němcová
  Obchodní ředitel
 • Marcela Valášková
  Šéfredaktor
 • MUDr. Vladimír Foret
  Odborný poradce